NEWS:  W dziale akcesoria pojawiły się nowe uchwyty na butelki z wodą do zobaczenia TUTAJ
INFO: Wszystkie ceny zawierają już w sobie koszt dostawy. Przy zamówieniu większej ilości cena ulega zmniejszeniu.
NEWS: Od roku 2014 wszystkie kufry centralne będą robione z blachy o grubości 1,5 mm co pozwoli wyczuwalnie obniżyć wagę.
INFO: Wszystkie ceny zawierają już w sobie koszt dostawy. Przy zamówieniu większej ilości cena ulega zmniejszeniu.
ZAPRASZAMY do zapoznania się z nową generacją kufrów Expedition cases. Nowości widoczne gołym okiem - okucia narożników, wyłożone dno, lepsza jakość, szybsze terminy realizacji, większy wybór akcesoriów.
NEWS: Nowe uniwersalne poszerzenia stopek bocznych LINK oraz torby wewnętrzne do kufrów LINK
zadaj pytanie

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami dzwoniąc na
660 678 344 lub napisz na bizonparts@gmail.com

Możesz również skorzystać z naszego okienka pytań

wyszukiwanie

Bizon Expedition to wyprawowe kufry aluminiowe, dedykowane do motocykli typu enduro. Autorskie połączenie technologii spawania i nitowania przekłada się bezpośrednio na niską wagę, oraz sprawdza się w najtrudniejszym terenie. Ich wytrzymałość potrafi zaskoczyć nawet wytrawnych podróżników. Charakterystyczny opływowy kształt poprawia aerodynamikę, zmniejsza spalanie, ryzyko urazów oraz zapewnia dodatkową sztywność. Kufry są odporne na najmocniejszy deszcz oraz chwilowe zanurzenie w wodzie. Konstrukcja stworzona w taki sposób, żeby pokrywka dodatkowo nie pozwalała na poprzeczne odgięcia przy uderzeniach.

W przypadku pytań lub zamówień proszę o kontakt przez skorzystanie z formularza "zadaj pytanie" lub dzwoniąc na numer tel. 660 678 344.