UWAGA :  Od dnia 1 września nie przyjmujemy zamówień. Wiąże się to z zawieszeniem działalność w celu kompleksowej modernizacji warsztatu i systemu produkcyjnego. Pracujemy nad nowymi rozwiązaniami. Termin odwieszenia to przełom grudzień/styczeń. W razie pytań prosimy o kontakt tel: 660 678 344  
UWAGA :  Od dnia 1 września nie przyjmujemy zamówień. Wiąże się to z zawieszeniem działalność w celu kompleksowej modernizacji warsztatu i systemu produkcyjnego. Pracujemy nad nowymi rozwiązaniami. Termin odwieszenia to przełom grudzień/styczeń. W razie pytań prosimy o kontakt.
zadaj pytanie

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami dzwoniąc na
660 678 344 lub napisz na bizonparts@gmail.com

Możesz również skorzystać z naszego okienka pytań

wyszukiwanie

Bizon Expedition to wyprawowe kufry aluminiowe, dedykowane do motocykli typu enduro. Autorskie połączenie technologii spawania i nitowania przekłada się bezpośrednio na niską wagę, oraz sprawdza się w najtrudniejszym terenie. Ich wytrzymałość potrafi zaskoczyć nawet wytrawnych podróżników. Charakterystyczny opływowy kształt poprawia aerodynamikę, zmniejsza spalanie, ryzyko urazów oraz zapewnia dodatkową sztywność. Kufry są odporne na najmocniejszy deszcz oraz chwilowe zanurzenie w wodzie. Konstrukcja stworzona w taki sposób, żeby pokrywka dodatkowo nie pozwalała na poprzeczne odgięcia przy uderzeniach.

W przypadku pytań lub zamówień proszę o kontakt przez skorzystanie z formularza "zadaj pytanie" lub dzwoniąc na numer tel. 660 678 344.